Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO - Prodej krásného 2+1 s možností dokoupení půdy - Vysoká Pec u Bohutína

Hledáte zajímavý byt do začátků? Tak již nemusíte hledat dál, právě jste ho našli! Nabízím k prodeji krásný 2+1 o celkové podlahové ploše 78,78 m2. Součástí prodeje jsou dva velké sklepy o výměře 36 m2 kdy jeden je využíván jako kotelna a druhý může být například krásnou dílnou. A s možností přikoupení půdy!

Popis nemovitosti

Dobrý den,

hledáte zajímavý byt do začátků? Tak již nemusíte hledat dál, právě jste ho našli! Nabízím k prodeji krásný 2+1 o celkové podlahové ploše 78,78 m2. Součástí prodeje jsou dva velké sklepy o výměře 36 m2 kdy jeden je využíván jako kotelna a druhý může být například krásnou dílnou. Velkým plusem je i možnost budoucího rozšíření obytné plochy o půdu, kdy jednotliví členové SVJ s prodejem souhlasí.

Samotný byt o dispozici 2+1 se skládá z prostorné vstupní chodby, ze které jdeme do koupelny s vanou a dále pokračujeme do krásné světlé kuchyně průchodem propojenou s obývacím pokojem ze kterého je vstup do ložnice.

Výhodou tohoto krásného bytu jsou dva způsoby vytápění - kotlem na tuhá paliva či elektrokotlem. Možnost využití sklepních prostor i rozšíření a vybudování mezonetového bytu.

Nedaleko bytu je velké nákupní centrum, restaurace, základní škola, mateřská škola a tenisový klub, hřiště na softball, inline dráha v oblasti dvou blízkých rybníků a lesoparku. Pro více informací si prohlédněte virtuální prohlídku bytu. Našli jste byt pro pohodlný život vaší rodiny. K nastěhování od Března 2023.

Zkušený realitní makléř Tomáš Černohorský je připraven se vám věnovat během osobní prohlídky, zodpovědět vaše dotazy, zprostředkovat financování a zajistit bezchybný servis pokud se rozhodnete si tento byt koupit.

 

 

CENA: 2.490.000 ,-

 

Videoprohlídka

3D scan

Půdorysy

3D_1 0_gabca-bohutin-2_1_0 

Interaktivní 360°

Ing. Tomáš Černohorský

Reality byly to první, v čem jsem začal podnikat. Již 10 let se tak věnuji nákupu a prodeji nemovitostí. Proto vím, jak to v realitách chodí. Pomůžu vám s odhadem, kontrolou i přípravou smluv. Jestli právě prodáváte nemovitost, stačí, když na sebe necháte kontakt, a já se vám ozvu. Pokud nemovitost naopak sháníte, napište mi svou představu o vysněném bydlení a já se po něm podívám za vás.


Ing. Tomáš Černohorský

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF