Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


NOVINKA - Prodej stavebního pozemku o výměře 1504 m2 - Háje u Příbramě

Nabízíme k prodeji krásný pozemek o výměře 1504m2 za cenu 4.200.000,- Kč. Pozemek se nachází v krásném prostředí obce Bohutín - Vysoká Pec. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost a za pozemkem je vstup do Brdských lesů.

Popis nemovitosti

Prodej stavebního pozemku - Háje u Příbramě

Nabízíme vám jedinečnou příležitost ke koupi pozemku v malebné obci Háje u Příbramě.

Poloha: Pozemek o rozloze 1504 m2 se nachází v klidné obci Háje, která se pyšní svým přátelským a komunitním prostředím. Obec Háje u Příbramě se nachází ve středních Čechách, v blízkosti města Příbram, což nabízí dokonalou kombinaci klidného venkovského života s dostupností městských služeb a vybavenosti. Pozemek se nachází 3 kilometry od nájezdu na dálnici, což mu zajišťuje výbornou dopravní obslužnost.

Okolí: Okolí pozemku je obklopeno malebnou přírodou, která láká k procházkám a aktivnímu odpočinku. Poblíž se nachází několik cyklostezek a turistických tras, které vás provedou krásnou českou krajinou. V obci i okolí jsou k dispozici veškeré potřebné služby, včetně obchodů, restaurací a škol.

Inženýrské sítě: Na hranici pozemku jsou připraveny inženýrské sítě, včetně kanalizace, vodovodu a elektrické přípojky, což zajišťuje pohodlné a jednoduché připojení ke všem potřebným službám.

Ideální příležitost: Tento pozemek je ideální volbou pro ty, kteří hledají místo pro stavbu svého vysněného domova v příjemném venkovském prostředí s výbornou dostupností k městským službám. Buďte součástí této úžasné komunity a začněte budovat své domovské snění právě zde!

Neváhejte a kontaktujte nás pro více informací nebo pro domluvení prohlídky tohoto úžasného pozemku v obci Háje u Příbramě.


Zkušený realitní makléř Tomáš Černohorský je připraven se vám věnovat během osobní prohlídky, zodpovědět vaše dotazy, zprostředkovat financování a zajistit bezchybný servis, pokud se rozhodnete tento pozemek koupit.

Budu se těšit na osobní setkání!
Tomáš Černohorský

 

 

 

CENA: 4.200.000,- kČ

Videoprohlídka

Snímek z katastrální mapy

Snimek_obrazovky_2024-03-22_085838

Interaktivní 360°

Ing. Tomáš Černohorský

Reality byly to první, v čem jsem začal podnikat. Již 10 let se tak věnuji nákupu a prodeji nemovitostí. Proto vím, jak to v realitách chodí. Pomůžu vám s odhadem, kontrolou i přípravou smluv. Jestli právě prodáváte nemovitost, stačí, když na sebe necháte kontakt, a já se vám ozvu. Pokud nemovitost naopak sháníte, napište mi svou představu o vysněném bydlení a já se po něm podívám za vás.


Ing. Tomáš Černohorský

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF