Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO - Prodej krásného pozemku o výměře 912m2 - Vysoká Pec u Bohutína

Nabízím k prodeji krásný pozemek o výměře 912m2 za cenu 2.918.400,- Kč. Pozemek se nachází v krásném prostředí obce Bohutín - Vysoká Pec. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost a za pozemkem je vstup do Brdských lesů.

Popis nemovitosti

Dobrý den,
pokud hledáte bydlení v podhůří Brd, kousek od Příbrami, zbystřete!

Nabízím k prodeji poslední pozemek, o výměře 912m2 za cenu 2.918.400,- Kč a. Pozemek se nachází v krásném prostředí obce Bohutín - Vysoká Pec. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost a za pozemkem je vstup do Brdských lesů.

Na pozemek je vybudováno přípojné místo elektrické energie a bude se budovat na přípojka na obecní vodovod. Obec v současné době nemá vybudovaný kanalizařní řad, kanalizace se bude dočasně řešit formou domácí ČOV. Dle nejnovějších informací by se v příštím roce měla v obci začít budovat kanalizace a tudíž by nic nemělo bránit budoucímu napojení na kanalizační řad.

Malebná obec Bohutín se rozkládá zhruba 6 kilometrů jihozápadně od Příbrami, po obou stranách silnice číslo I/18. Skládá se ze čtyř částí, Bohutína, Havírny, Tisové a Vysoké Pece. Bohutín je stará hornická obec. První písemná zmínka o ní byla nalezena v rejstříku o berni a v urbáři arcibiskupských statků z roku 1379. Již tehdy se jednalo o značně rozsáhlou ves. Zdejší okolí je velmi vhodné k různým sportům a aktivitám, ale i odpočinku.

V současné době je v obci k nalezení dobrá občanská vybavenost. Působí zde také několik organizací, z nichž nejaktivnější je Sbor dobrovolných hasičů Bohutín a Sbor dobrovolných hasičů Vysoká Pec. Slavné byly a jsou hasičské bály, především pak masopustní průvody merenda, které nebyly, mimo válečných let, přerušeny od roku 1921. Dominantou je bezesporu farní kostel svaté Máří Magdalény stojící na nejvyšším místě v obci. Svatostánek byl v roce 1950 zničen požárem a poté znovu vybudován do původní pseudogotické podoby a znovu vysvěcen. Vždy první neděli po svátku patronky je dodnes slavena pouť.

Zkušený realitní makléř Tomáš Černohorský je připraven se vám věnovat během osobní prohlídky, zodpovědět vaše dotazy, zprostředkovat financování a zajistit bezchybný servis, pokud se rozhodnete tento pozemek koupit.

Budu se těšit na osobní setkání!
Tomáš Černohorský

Videoprohlídka

Interaktivní 360°

Ing. Tomáš Černohorský

Reality byly to první, v čem jsem začal podnikat. Již 10 let se tak věnuji nákupu a prodeji nemovitostí. Proto vím, jak to v realitách chodí. Pomůžu vám s odhadem, kontrolou i přípravou smluv. Jestli právě prodáváte nemovitost, stačí, když na sebe necháte kontakt, a já se vám ozvu. Pokud nemovitost naopak sháníte, napište mi svou představu o vysněném bydlení a já se po něm podívám za vás.


Ing. Tomáš Černohorský

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF