Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO - Prodej chaty u řeky - Kamýk nad Vltavou

Hledáte klidné místo pro rekreaci? Tato krásná chata nacházející se na svahu nad řekou Vltavou by mohla být to pravé pro Vás!

Popis nemovitosti

Dobrý den,

nabízíme k prodeji malebnou chatu situovanou na svahu nad řekou Vltavou v atraktivní lokalitě Kamyka nad Vltavou. Tato nemovitost je ideální pro ty, kdo hledají klid a relaxaci v blízkosti vody, přitom však chtějí mít vše potřebné na dosah.

Chata se rozkládá na pozemku o výměře 441 m² s vlastní zastavěnou plochou 52 m² nabízí dostatek prostoru pro rodinné trávení volného času. Tato základna pro vaše letní dobrodružství je zbudována z kvalitního zdiva a její dispozice zahrnuje verandu, předsíň, obývací pokoj, kuchyň a ložnici.

Na boku chaty naleznete toaletu, kterou lze přebudovat na kompletní koupelnu. Pod verandou je k dispozici praktický sklep pro uskladnění věcí.

Celý pozemek je obklopen zelení a vedle chalupy je hluboký les pro procházky s rodinnou. Na pozemku je kůlna k uskladnění mobiliáře. V chatě je kompletní elektroinstalace, na pozemku se nachází vrtaná studna a jímka. Venkovní kulatý bazén dodává chatě luxusní prvek a umožňuje vychutnat si chvíle osvěžení během horkých letních dnů. Bazén je doplněn o sprchu pro rychlé opláchnutí.

Chata je celý den prosluněná, což umožňuje vychutnávat si teplé paprsky slunce při ranní kávě na verandě nebo při odpoledním relaxu u bazénu.

Tato chata nabízí jedinečnou příležitost pro všechny, kdo hledají útočiště v náruči přírody s bezprostřední blízkostí řeky Vltavy. Nechejte se okouzlit atmosférou tohoto místa a přijďte se na tuto chatu podívat osobně.

Kamýk nad Vltavou je malebné městečko situované v okrese Příbram ve Středočeském kraji, přímo na břehu řeky Vltavy. Tato lokalita je výjimečná díky svému malebnému okolí, které kombinuje kouzlo vodních ploch a krásy české přírody.

Kamýk nad Vltavou je známý svým historickým jádrem a řadou kulturních památek, mezi něž patří například Kamýcký zámek, kostel svatého Jana Křtitele, Kamýcký most nebo vodní elektrárna Kamýk. Nedaleko se také nachází Kamýk nad Vltavou - vodní nádrž, která je oblíbeným místem pro vodní sporty a rybaření.

V obci je k dispozici základní občanská vybavenost v podobě obchodů, restaurací, školy, školky a zdravotnického zařízení. Město je také dobře dostupné, a to jak autem, tak veřejnou dopravou - autobusem nebo vlakem.

Kamýk nad Vltavou je ideálním místem pro všechny, kdo hledají klid a harmonii v náruči přírody, ale zároveň chtějí mít snadný přístup k moderním službám a zařízením. Díky své poloze a krásnému okolí je toto místo častým cílem turistů, kteří zde hledají odpočinek a relaxaci.

Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Zkušený realitní makléř Tomáš Černohorský je připraven se vám věnovat během osobní prohlídky, zodpovědět vaše dotazy, zprostředkovat financování a zajistit bezchybný servis pokud se rozhodnete tento byt koupit.

 

 

CENA: 2.590.000 Kč

 

 

Videoprohlídka

3D scan

PŮDORYSY

3d 

INTERAKTIVNÍ 360°

Ing. Tomáš Černohorský

Reality byly to první, v čem jsem začal podnikat. Již 10 let se tak věnuji nákupu a prodeji nemovitostí. Proto vím, jak to v realitách chodí. Pomůžu vám s odhadem, kontrolou i přípravou smluv. Jestli právě prodáváte nemovitost, stačí, když na sebe necháte kontakt, a já se vám ozvu. Pokud nemovitost naopak sháníte, napište mi svou představu o vysněném bydlení a já se po něm podívám za vás.


Ing. Tomáš Černohorský

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF