Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


REZERVOVÁNO - Prodej kompletně zasíťovaného pozemku pod lesem - Dubno - Příbram

Hledáte pozemek blízko Prahy s kompletním zázemím? Ukážeme vám místo snů! Představujeme pozemek v idylickém Dubně, jen 2 km od Příbrami a přímo u lesa. Ideální prostředí pro vaše nové bydlení!

Pozemek o výměře 698 m2 je kompletně zasíťovaný a oplocený s vlastní vrtanou studnou na pozemku.

Popis nemovitosti

Hledáte pozemek blízko Prahy s kompletním zázemím? Ukážeme vám místo snů! Představujeme pozemek v idylickém Dubně, jen 2 km od Příbrami a přímo u lesa. Ideální prostředí pro vaše nové bydlení!

Nabízený pozemek o rozloze 698m² je plně připraven pro výstavbu. Vybavený je všemi potřebnými sítěmi - obecní vodovod, elektřina, kanalizace i plyn. Co víc, pozemek disponuje vlastní vrtanou studnou hlubokou 30 metrů. Snažíme se nabídnout skutečně klidné a komfortní bydlení, proto je pozemek situován v poklidné části Dubna s přímým přístupem do lesa a je plně oplocen.

Obec Dubno se pyšní svou polohou pouze 3 km severovýchodně od Příbrami, na hlavní komunikaci I/18 vedoucí k Sedlčanům a pouhé 2 km od nájezdu na dálnici. Přestože má obec pouze 362 obyvatel, kombinuje výhody klidného venkovského života s dokonalou dostupností. Dubno je vybaveno moderními dětskými hřišti z let 2012 a 2013 a od roku 1972 je zde zavedena městská doprava do Příbrami. Hned za pozemkem se rozkládá nádherná příroda.

Původ jména "Dubno" odvozuje J. V. Bezděka (viz "Jak vznikla jména osad na Příbramsku") od charakteru lesnaté krajiny (podobně jako Dubenec, Dubová hora atd.). Dodává, že r. 1298 se uvádí název "Duben" (r. 1379 patřila ves Duben ke hradu příbramskému), r. 1390 název "Dubna" a od r. 1555 "Dubno". (Uvádí rovněž, že název "Dubenec" vznikl zdrobněním jména Dubno - osadu Dubenec vysadil právem německým Štěpán z Tetína, r. 1555 připadal Dubenec ke hradu Karlštejn.)

Realitní makléř Tomáš Černohorský je připraven vám pozemek předvést, odpovědět na všechny vaše dotazy, pomoci s financováním a zaručit bezproblémový průběh celého nákupu.

Na osobní setkání se opravdu těšíme! Tomáš Černohorský.

 

 

Cena: 2.620.000,-

Videoprohlídka

Interaktivní 360°

Ing. Tomáš Černohorský

Reality byly to první, v čem jsem začal podnikat. Již 10 let se tak věnuji nákupu a prodeji nemovitostí. Proto vím, jak to v realitách chodí. Pomůžu vám s odhadem, kontrolou i přípravou smluv. Jestli právě prodáváte nemovitost, stačí, když na sebe necháte kontakt, a já se vám ozvu. Pokud nemovitost naopak sháníte, napište mi svou představu o vysněném bydlení a já se po něm podívám za vás.


Ing. Tomáš Černohorský

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF