Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


NOVINKA - Prodej krásné dřevěné chaty na Sázkách - Hatě - Příbram

Nabízíme k prodeji dřevěnou chatu na pozemku 408 m² s obytnou plochou 22 m². Chata nabízí útulnou kuchyni, televizní koutek s pohodlným gaučem a spací patro. Vnější vybavení zahrnuje venkovní gril, ohniště, beachvolejbalové hřiště a nafukovací vířivku. Ideální pro odpočinek a rekreaci v klidné přírodní lokalitě, s dostupností vodovodu, kanalizace a elektřiny. Skvělé pro víkendové úniky nebo dlouhodobý pobyt.

Popis nemovitosti

Exkluzivní nabídka: Prodej útulné dřevěné chaty v Příbrami - Sázky - Hatě

Představujeme vám jedinečnou příležitost stát se majitelem malebné chaty v klidné lokalitě Příbram - Sázky - Hatě. Celková výměra pozemku činí 408 m2, na kterém se nachází chata s užitnou plochou 22 m2. Tento pozemek je doplněn dřevěnou kůlnou, která slouží jako praktický sklad a obsahuje toaletu napojenou na jímku.

Interiér chaty: V interiéru chaty najdete útulnou kuchyni, ideální pro přípravu rodinných pokrmů a společné stolování. Součástí chaty je také televizní koutek s pohodlným gaučem a klidným posezením, které poskytuje příjemné prostředí pro odpočinek a sledování oblíbených pořadů. Nad tímto obytným prostorem se nachází spací patro, které nabízí útulné a klidné místo pro noční odpočinek.

Vnější vybavení pro rekreaci: Před chatou je umístěno pohodlné sezení, kde si můžete vychutnávat klidné chvíle obklopeni přírodou. Pro milovníky grilování je k dispozici venkovní gril, ideální pro letní barbecue. Pozemek dále nabízí ohniště pro večerní posezení pod hvězdami a vlastní beachvolejbalové hřiště pro sportovní vyžití. Pro další úroveň relaxace můžete využít venkovní nafukovací vířivku, která je perfektní pro odpočinek po dni plném aktivit.

Ideální místo pro odpočinek a rekreaci: Tato nemovitost je perfektní volbou pro ty, kteří hledají místo pro víkendové úniky nebo dlouhodobější pobyt v klidu a pohodě. Nabízí jedinečnou příležitost pro relaxaci, odpočinek a nabíjení baterií v srdci přírody, s bohatými možnostmi pro aktivní i pasivní rekreaci.

Nenechte si ujít šanci vlastnit tento kouzelný úkryt, který kombinuje pohodlí a praktičnost s nádherným přírodním prostředím a rozmanitými možnostmi pro aktivní rekreaci. Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Zkušený realitní makléř Tomáš Černohorský je připraven se vám věnovat během osobní prohlídky, zodpovědět vaše dotazy, zprostředkovat financování a zajistit bezchybný servis, pokud se rozhodnete tento pozemek koupit.

Budu se těšit na osobní setkání!
Tomáš Černohorský

 

 

CENA: 1.900.000,- kČ

 

 

 

Videoprohlídka

3D scan

Interaktivní 360°

Ing. Tomáš Černohorský

Reality byly to první, v čem jsem začal podnikat. Již 10 let se tak věnuji nákupu a prodeji nemovitostí. Proto vím, jak to v realitách chodí. Pomůžu vám s odhadem, kontrolou i přípravou smluv. Jestli právě prodáváte nemovitost, stačí, když na sebe necháte kontakt, a já se vám ozvu. Pokud nemovitost naopak sháníte, napište mi svou představu o vysněném bydlení a já se po něm podívám za vás.


Ing. Tomáš Černohorský

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF