Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO - Prodej krásného 2+1 - ul. 28. října - Příbram

Hledáte zajímavý byt do začátků? Tak již nemusíte hledat dál, právě jste ho našli! Nabízím k prodeji krásný 2+1 o celkové podlahové ploše 53,5 m2. Poloha v centru města a nižší patro mu dodává kouzelnou atmosféru, zároveň s výbornou občanskou vybaveností v okolí je ideální jako startovací byt pro mladou rodinu.

Popis nemovitosti

Dobrý den,

nově nabízím k prodeji rekonstruovaný byt 2+1, o celkové ploše 53,5 m2, v 1. patře cihlového domu , v Příbrami v ulici 28. října. Byt má samostatnou ložnici, velký obývací pokoj propojený s kuchyní. Koupelna prošla kompletní renovací. Topení a voda je ústřední s vlastními měřáky. Zděné jádro, s keramickým obkladem ve světlých barvách, prostorný sprchový kout a místo pro pračku. WC je samostatné. Byt se prodáva ve stavu po rekonstrukci, elektrické vedení a rozvody jsou v rekonstruovaném jádře nově rozvedené, koupelna prošla renovací v roce 2021 stejně jako interiér bytu. Byt se prodává částečně zařízený.

Poloha v centru města a nižší patro mu dodává kouzelnou atmosféru, zároveň s výbornou občanskou vybaveností v okolí je ideální jako startovací byt pro mladou rodinu.

Nedaleko bytu je nákupní centrum, restaurace, základní škola, mateřská škola a aquapark, tenisový klub, hřiště na volejbal, letní kino a inline dráha.

Pro více informací si prohlédněte virtuální prohlídku bytu. Našli jste bydlení pro pohodlný život vaší rodiny.

Zkušený realitní makléř Tomáš Černohorský je připraven se vám věnovat během osobní prohlídky, zodpovědět vaše dotazy, zprostředkovat financování a zajistit bezchybný servis pokud se rozhodnete tento byt koupit.

 

 

Cena:2.790.000,-

Videoprohlídka

3D scan


 

Půdorysy

 3D- 0_zanranska_0 
 

Ing. Tomáš Černohorský

Reality byly to první, v čem jsem začal podnikat. Již 10 let se tak věnuji nákupu a prodeji nemovitostí. Proto vím, jak to v realitách chodí. Pomůžu vám s odhadem, kontrolou i přípravou smluv. Jestli právě prodáváte nemovitost, stačí, když na sebe necháte kontakt, a já se vám ozvu. Pokud nemovitost naopak sháníte, napište mi svou představu o vysněném bydlení a já se po něm podívám za vás.


Ing. Tomáš Černohorský

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF