Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO - Prodej krásného 2+1 - ul. Ulrychova - Praha - Petřiny

 

Popis nemovitosti

 

Nabízíme k prodeji družstevní byt 2+1 o výměře 55 m2, situovaný v oblíbené lokalitě Prahy, Petřiny, v ulici Ulrychova. Byt se nachází ve druhém nadzemním podlaží (1.patro) udržovaného bytového domu.

Interiér bytu se skládá ze vstupní chodby, dvou samostatných pokojů, kuchyně, koupelny se sprchovým koutem a WC. Byt prošel částečnou rekonstrukcí, která zahrnovala zrekonstruované jádro, nová okna a podlahy, a také byla provedena kompletní výměna elektroinstalace. Díky své dispozici a velikosti nabízí byt komfortní a útulné bydlení.

Kouzlo tohoto bytu spočívá i v nízkých provozních nákladech, které Vám zajistí ekonomicky výhodné bydlení. A co by to bylo za bydlení bez skvělé občanské vybavenosti? V těsné blízkosti naleznete obchodní centrum s širokým spektrem obchodů a služeb, včetně supermarketu, lékárny, banky či pošty. Milovníci kulinářských zážitků si přijdou na své v množství kaváren, restaurací a dalších gastronomických zařízení v okolí.

V okolí se nachází také veřejná doprava, zastávka metra Petřiny (linka A) je vzdálena pouhých pár minut chůze. Tato poloha nabízí rychlé spojení do centra města. V blízkosti bytu je také několik zastávek autobusů a tramvají.

 Pro rodiny s dětmi je zde dobrá dostupnost škol a školek. V okolí se nachází několik parků a zelených ploch, jako je Obora Hvězda, Břevnovský klášter, park Ladronka a Divoká Šárka. Tyto prostory jsou ideální pro relaxaci, sport či procházky s dětmi a domácími mazlíčky. Navíc se v blízkosti nachází dvě koupaliště - Džbán a Libocký rybník, které přináší další možnosti pro volnočasové aktivity.

Tento byt je ideální volbou pro mladé rodiny, páry či jednotlivce, kteří hledají komfortní bydlení v oblíbené části Prahy s vynikající občanskou vybaveností a rychlým spojením do centra města.

Kromě skvělého bydlení v oblíbené části Prahy chceme našim klientům nabídnout co největší komfort, a proto jsme připraveni Vám pomoci i s financováním při koupi tohoto bytu. Naše spolupráce s renomovanými finančními institucemi nám umožňuje zajistit pro Vás nejvhodnější hypoteční úvěr s atraktivními úrokovými sazbami a flexibilními podmínkami splácení. Náš zkušený tým Vám rád poskytne odbornou pomoc a poradenství při vyřizování hypotéky, aby celý proces proběhl hladce a bez zbytečných komplikací. S námi můžete být jisti, že koupi Vašeho nového domova zvládnete snadno a s jistotou.

 

 

CENA: 5.800.000,-

 

Videoprohlídka

3D scan

Půdorysy

  
 3d ulrychova_1726 

Virtuální 360°

Ing. Tomáš Černohorský

Reality byly to první, v čem jsem začal podnikat. Již 10 let se tak věnuji nákupu a prodeji nemovitostí. Proto vím, jak to v realitách chodí. Pomůžu vám s odhadem, kontrolou i přípravou smluv. Jestli právě prodáváte nemovitost, stačí, když na sebe necháte kontakt, a já se vám ozvu. Pokud nemovitost naopak sháníte, napište mi svou představu o vysněném bydlení a já se po něm podívám za vás.


Ing. Tomáš Černohorský

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF