Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO - Prodej krásného 3+1 se zahrádkou - ul. Komenského - Příbram

Hledáte zajímavý byt pro rodinu? Tak již nemusíte hledat dál, právě jste ho našli! Nabízím k prodeji krásný 3+1 s předzahrádkou o celkové podlahové ploše 94,9 m2. Poloha v centru města a okna do tří svštových stran mu dodávají kouzelnou atmosféru, zároveň s výbornou občanskou vybaveností v okolí je ideální jako byt pro rodinu.

Popis nemovitosti

Dobrý den,

představujeme Vám tuto světlou a prostornou nemovitost k prodeji, která se nachází v oblíbené lokalitě Příbrami v ulici Komenského. Tento byt 3+1 o velikosti 94,9 m² nabízí pohodlné a harmonické bydlení.

Při vstupu do bytu vás přivítá široká chodba, která vede do všech místností. Kuchyň je spojena s obývacím pokojem, což vytváří prostor pro společné chvíle a kulinářské experimenty. Dále byt disponuje velkým dětským pokojem a ložnicí, které nabízí dostatek prostoru pro rodinný život.

Velkou výhodou bytu je i prostorná koupelna spojená s WC. Všechny místnosti jsou světlé a vzdušné, díky oknům orientovaným na jih, východ a západ. Z bytu se navíc naskýtá úchvatný výhled na Příbramskou dominantu - Svatou horu.

K bytu náleží také dvě velké sklepní kóje pro uskladnění věcí a kola. A to není vše - součástí prodeje je také předzahrádka, která nabízí ideální prostor pro relaxaci, rodinné grilování nebo hraní s dětmi.

Nedaleko bytu je nákupní centrum, restaurace, základní škola, mateřská škola a aquapark, tenisový klub, hřiště na volejbal, letní kino a inline dráha.

Příbram je město s bohatou historií a kompletní občanskou vybaveností, včetně škol, nemocnic, obchodů a restaurací. Byt na Komenského ulici je navíc skvěle dostupný veřejnou dopravou.

Neváhejte a objevte svůj nový domov s nádherným výhledem na Svatou horu.

Pro více informací si prohlédněte virtuální prohlídku bytu. Našli jste bydlení pro pohodlný život vaší rodiny.

Zkušený realitní makléř Tomáš Černohorský je připraven se vám věnovat během osobní prohlídky, zodpovědět vaše dotazy, zprostředkovat financování a zajistit bezchybný servis pokud se rozhodnete tento byt koupit.

 

 

Cena:4.200.000,-

Videoprohlídka

3D scan

Půdorysy

  
 3D-- png-multipage-cb8db3b6-b3c4-4ce4-8240-cc1df587a885_multipage-png
 

Ing. Tomáš Černohorský

Reality byly to první, v čem jsem začal podnikat. Již 10 let se tak věnuji nákupu a prodeji nemovitostí. Proto vím, jak to v realitách chodí. Pomůžu vám s odhadem, kontrolou i přípravou smluv. Jestli právě prodáváte nemovitost, stačí, když na sebe necháte kontakt, a já se vám ozvu. Pokud nemovitost naopak sháníte, napište mi svou představu o vysněném bydlení a já se po něm podívám za vás.


Ing. Tomáš Černohorský

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF