Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


REZERVOVÁNO - Prodej krásného cenově dostupného pozemku 720 m2 - Vysoká Pec u Bohutína

K prodeji máme exkluzivní pozemek o výměře 720 m² za atraktivní cenu 2 160 000,- Kč. Pozemek je umístěn v idylické části obce Bohutín, konkrétně Vysoká Pec. Všechny důležité služby naleznete v bezprostředním okolí. Navíc, jen několik kroků od pozemku můžete vstoupit do okouzlujícího světa Brdských lesů.

Popis nemovitosti

Pokud toužíte po klidném bydlení nedaleko Příbrami a v podhůří Brd, neměli byste minout mou exkluzivní nabídku.

K nabídce vám představuji atraktivní pozemek o výměře 720 m2, situovaný v idylickém prostředí obce Bohutín, konkrétně v části Vysoká Pec. Toto místo kouzelně kombinuje klidné a malebné okolí s rychlou dostupností všech základních služeb. Přírodní lákadlo představuje blízkost Brdských lesů, jež doslova zvou k procházkám.

Již nyní je na pozemku zajištěna elektřina a projektuje se připojení k obecní vodovodní síti. Ačkoliv obec zatím nedisponuje kanalizací, nezůstanete bez řešení - dočasně je v plánu využití vlastní ČOV (čistírna odpadních vod). Však zprávy z obce hovoří o plánovaném zahájení výstavby kanalizace koncem roku 2022, což by mělo umožnit snadné připojení.

Bohutín je obec plná historie a tradice, nacházející se pouhých 6 km jihozápadně od Příbrami. Zahrnuje čtyři části: Bohutín, Havírna, Tisová a Vysoká Pec. Významnou roli v historii hrál hornický průmysl. Tato obec je také domovem pro řadu kulturních a společenských událostí. Jako středový bod obce dominuje farní kostel sv. Máří Magdalény, který je dnes znovu postavený v jeho původním, pseudogotickém stylu.

Pokud se chcete na tento pozemek podívat vlastníma očima, neváhejte mě kontaktovat. Jsem tu pro vás, abych vám zprostředkoval vše od osobní prohlídky až po zajištění financování.

Těším se na spolupráci! Tomáš Černohorský.

 
 
 
 

Videoprohlídka

Interaktivní 360°

Ing. Tomáš Černohorský

Reality byly to první, v čem jsem začal podnikat. Již 10 let se tak věnuji nákupu a prodeji nemovitostí. Proto vím, jak to v realitách chodí. Pomůžu vám s odhadem, kontrolou i přípravou smluv. Jestli právě prodáváte nemovitost, stačí, když na sebe necháte kontakt, a já se vám ozvu. Pokud nemovitost naopak sháníte, napište mi svou představu o vysněném bydlení a já se po něm podívám za vás.


Ing. Tomáš Černohorský

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF