Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


REZERVOVÁNO - Prodej krásného domu 5+1 - Bukovany u Kozárovic

Popis nemovitosti

Vážení přátelé a klienti,

nabízím k prodeji prostorný rodinný dům 5+1, nacházející se v malebné obci Bukovany u Kozárovic. Tato perla mezi nemovitostmi se rozkládá na klidném pozemku o rozloze 310 m² s užitnou plochou 228 m². Ideální volba pro ty, kteří hledají bydlení ve spojení harmonie s přírodou a zároveň ocení pohodlný přístup k městskému životu.

 

Obec Bukovany, známá svým poklidným vesnickým charakterem a přírodními krásami, nabízí idylické prostředí pro klidný život. V blízkosti se rozprostírá vodní nádrž Orlík, oblíbená destinace pro milovníky vodních sportů, rybolovu a relaxace.S dokončením nové dálnice z Prahy, která zkrátí cestu do hlavního města na pouhých 45 minut, nabývá tato lokalita na atraktivitě. Dům je vybaven vlastní studnou a jímkou, což je praktickým řešením vzhledem k absenci vodovodu a kanalizace v obci.

 

Přízemí tohoto domu disponuje prostornou předsíňí, sloužící zároveň jako kotelna a útulné místo pro posezení během chladnějších dnů. K dispozici je zde také kuchyně, pokoj, technická místnost s bojlerem a přímým průchodem do dílny, koupelna s toaletou a garáž s vlastním vchodem.

První patro domu tvoří ložnice spojená s obývacím pokojem, vytvářející prostorné a světlé prostředí pro rodinné chvíle. Z obývacího pokoje se dostanete na dvě terasy – jedna ideální pro odpočinek na slunci, zatímco druhá poskytuje skvělé místo pro večerní posezení a grilování. Ve druhém patře naleznete dětský pokoj se spacím pódiem, poskytující dostatek prostoru pro hry a kvalitní odpočinek.

Dům prošel rekonstrukcí, je moderně zařízen a připraven k okamžitému nastěhování. Efektivní a ekonomické vytápění zajišťuje topení na dřevěné palety. 

 

Máte nyní možnost vlastnit tento krásný domov přímo Vy! Domov, kde se snoubí klid, pohodlí a vše potřebné k bežnému životu, je doslova na dosah. Přesvědčte o kouzlu tohoto místa sami.

Zkušený realitní makléř Tomáš Černohorský je připraven se vám věnovat během osobní prohlídky, zodpovědět vaše dotazy, zprostředkovat financování a zajistit bezchybný servis, pokud se rozhodnete tento dům koupit.

Nezmeškejte příležitost stát se majitelem této unikátní nemovitosti!

 

 

CENA: 4.900.000,- Kč

 

Videoprohlídka

3D scan

Půdorysy

3D1-  3d4- 3d3-

Virtuální 360°

Snímek z katastrální mapy

Snimek_katastralni_mapy

Ing. Tomáš Černohorský

Reality byly to první, v čem jsem začal podnikat. Již 10 let se tak věnuji nákupu a prodeji nemovitostí. Proto vím, jak to v realitách chodí. Pomůžu vám s odhadem, kontrolou i přípravou smluv. Jestli právě prodáváte nemovitost, stačí, když na sebe necháte kontakt, a já se vám ozvu. Pokud nemovitost naopak sháníte, napište mi svou představu o vysněném bydlení a já se po něm podívám za vás.


Ing. Tomáš Černohorský

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF