Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej krásného stavebního pozemku - Malá Hraštice

Hledáte finančně dostupný pozemek v blízkosti Prahy? Tak už nemusíte hledat dál! Nabízím k prodeji krásný rovinatý pozemek uprostřed staré zástavby v obci Malá Hraštice. Bydlení v krásné vsi s desetiminutovým dojezdem na dálnici.

Popis nemovitosti

Dobrý den,
pokud hledáte bydlení s dobrou dostupností do Prahy za rozumné peníze, tak již hledat nemusíte!


Nabízím k prodeji krásný pozemek o výměře 952 m2 nacházející se na kraji obce ve staré zástavbě. Pozemek byl doposud využíván jako zahrada sousedního domu. V současné době je zažádáno o koordinované stanovisko. Pozemek bude připojen na elektrickou energii. Voda je rešena vlastním vrtem a kanalizace domácí čističkou odpadních vod. Do budoucna je možno připojení jak na obecní vodovod tak i kanalizaci, ale bohužel byla letos zbudovaná nová komunikace a správce v době záruky neumožní poškození povrchového koberce.

 

Obec Malá Hraštice se nachází 6 km severovýchodně od města Dobříše a 2 km severně od města Nový Knín. Je katastrálně rozdělena na dvě části, Malou a Velkou Hraštici, které spravuje jeden obecní úřad. Trvale zde žije 1010 obyvatel, a vzhledem ke klidnému prostředí vhodnému k rekreaci je zde také téměř 400 rekreačních chat.

První zmínka o vsi pochází již z roku 1454. Nejstarší dominantou obce je kostelík sv. Zikmunda stojící na návsi ve Velké Hraštici, o kterém se dovídáme již v roce 1360 za vlády Karla IV. Jedná se o státem uznávanou architektonickou památku.

Dominantou návsi v Malé Hraštici je kaplička.

V její blízkosti se nachází cukrárna s pekárnou a restaurace. Cukrárna se stala vyhlášenou v širokém okolí a jezdí sem lidé nejen z okolních vesnic, ale i z Prahy. Ne nadarmo získala v roce 2004 ocenění pro nejlepší cukrárnu.

K základní vybavenosti obce patří především Základní a mateřská škola, sokolovna s fotbalovým hřištěm, obchod, 3 restaurace, penzion, dětské hřiště, vodovod, kanalizace. Občané obce se mohou zapojit dle svých zájmů v různých dobrovolných spolcích – hasiči, myslivci, sportovci, sdružení žen.

Milovníci přírody a turistiky zde najdou i krásná místa pro procházky po okolí. Obcí prochází i zelená turistická stezka.  

 

Zkušený realitní makléř Tomáš Černohorský je připraven se vám věnovat během osobní prohlídky, zodpovědět vaše dotazy, zprostředkovat financování a zajistit bezchybný servis, pokud se rozhodnete tento pozemek koupit.

Budu se těšit na osobní setkání!
Tomáš Černohorský

 

 

Cena: 3.890.000,-

Videoprohlídka

Interaktivní 360°

Snímek katastrální mapy

katastralnimapa

Ing. Tomáš Černohorský

Reality byly to první, v čem jsem začal podnikat. Již 10 let se tak věnuji nákupu a prodeji nemovitostí. Proto vím, jak to v realitách chodí. Pomůžu vám s odhadem, kontrolou i přípravou smluv. Jestli právě prodáváte nemovitost, stačí, když na sebe necháte kontakt, a já se vám ozvu. Pokud nemovitost naopak sháníte, napište mi svou představu o vysněném bydlení a já se po něm podívám za vás.


Ing. Tomáš Černohorský

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF