Jsem Ing. Tomáš Černohorský, realitní makléř s více než 15 lety zkušeností v oboru. Moje cesta v realitách začala jako vášeň, která se postupně proměnila v profesní poslání. Věřím, že každý z nás si zaslouží najít ten pravý domov - místo, kde se budete cítit šťastní, bezpečně a kde budou vaše sny mít prostor růst.

Práce realitního makléře mi umožňuje spojit mé profesní dovednosti s osobním přístupem. Každý klient je pro mě jedinečný, s vlastními příběhy a potřebami. Snažím se naslouchat, porozumět a následně najít řešení na míru. Mým cílem je nejen uspokojit vaše očekávání, ale předčit je.

 Správná prezentace nemovitosti není žádná legrace. Provedu Vás krok za krokem přípravou nemovitosti k prodeji, vytvořím 3D virtuální prohlídku, natočím video, vytvořím stránku nemovitosti a připravím marketingový plán pro sociální sítě.

 Expertní znalosti trhu, pečlivost a důraz na detail jsou základními pilíři, na kterých stojí můj profesní život. Věřím, že důvěra a transparentnost jsou klíčem k úspěšné spolupráci. Pokud hledáte partnera, který vás provede realitním trhem s jistotou a profesionalitou, jsem zde pro vás.

Společně můžeme najít místo, které budete nazývat domovem. Těším se na spolupráci s vámi a na všechny výzvy, které nás čekají. Vaše spokojenost je mou největší odměnou.

 

Ing. Tomáš Černohorský
10
let zkušeností v oboru
100 +
klientů
150 +
realizovaných transakcí

Proč právě se mnou?

ZDARMA

Dříve než se rozhodnete prodávat, zvu Vás na kávu a konzultaci zdarma.

JDU S DOBOU

Pro prodej za co nejvyšší cenu používám moderní nástroje a špičkové služby.

VYZNÁM SE

Tam kde pracuji, tam se i vyznám. Bydlím tu, znám to tu.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

7 nejčastějších chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů