Velice moc děkujeme p.Ing.Černohorskému za zajištění prodeje tohoto nádherného stavebního pozemku. Děkujeme za odborný, laskavý, poctivý přístup v této věci, velice doporučujeme p.Ing.Černohorského jakožto velice odborného makléře v realizaci. Kovaříkovi
S panem Ing. Černohorským jsme byli velice spokojeni. Jeho postoj k práci a individuální přístup ke klientovi je ojedinělý v této branži. Je to opravdu profesionál ve svém oboru a zajistí veškerý servis. Určitě služby pana inženýra můžeme vřele doporučit.
Se službami pana Černohorského jsem byl vždy nadmíru spokojen. A to jak při koupi bytu před 3 lety, který nam zprostředkoval, tak i nyní při zpracování tržního odhadu nemovitosti. Jakmile potřebuji něco v oblasti realit či financí, neváhám se na něj obrátit. Tomáš Kutil.
Minulý rok jsem Tomáše Černohorského oslovila s žádostí o zprostředkování prodeje nemovitosti a nelituji. Nemovitost začal inzerovat velmi rychle, o průběhu inzerování nemovitosti jsem měla veškeré aktualni informace a samotný prodej byl naprosto bez problému?. Rozhodně doporučuji!!!
Zprostředkování prodeje bytu od A do Z. Zajištění veškerých potřebných služeb. Doporučuji ?
S panem Černohorským jsme začali spolupracovat poté, co jsem musela řešit prodej nemovitosti z dědictví. Byt byl v dezolátním stavu a tak jsem byla velmi ráda za pomoc s rekonstrukcí, kterou si pan Černohorský vzal na starost. Jeho jednání bylo velmi vstřícné. Jelikož se nacházím v Praze a nemovitost byla v Příbramí, bylo příjemné, že se o celou rekonstrukci postaral sám a já ani v rámci dojíždění neměla žádné starosti. Byla jsem informována o každém kroku a stavu bytu. Pomohl mi i s vyřízením úředních papírů, poradil v dalších krocích a snažil se, aby prodej proběhl hladce. Po poznání jeho profesionálního, lidského a milého přístupu spolupráci s panem Černohorským vřele doporučuji. A velmi pěkně děkuji!
S realitní kanceláří GoldGeo jsem se rozhodla spolupracovat při prodeji domu již v roce 2012. S přístupem a službami jsem byla velice spokojená a proto jsem se rozhodla opět spolupracovat s panem Tomášem Černohorským opět. Nejen, že mi zprostředkoval hladký a rychlý prodej nemovitosti, ale zajistil dobrou koupi jiné nemovitosti dle mých představ. S firmou GoldGeo jistě neprohloupíte.
Profesionáll na svém místě! Neváhejte Tomáše kontaktovat, s ochotou Vám pomůže, je velice vstřícný a profesionální,co víc si přát??
Spolupráce s Tomášem pro mne byla jak Závan svěžího vzduchu. Profesionálně připravená prezentace za pomoci 3D scanu , vlastní stránka nemovitosti. Tomáš využívá moderní prodejní techniky, reklamu na sociálních sítí a díky tomu jsme obchod zrealizovali ve velice krátké době Díky Tomáši!

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

7 nejčastějších chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů